Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Ottawa
2019 Hyundai Veloster 2.0 GL (M6) 3dr Hatchback
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
| Price: | $12,977 |
| Surgenor Price: | $11,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,101 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S25928A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
2019 Hyundai Elantra ESSENTIAL (A6) 4dr Sedan
Automatic | Fuel Efficient | Low Kilometres | Great First Car
| Surgenor Price: | $14,997 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,100 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260147A |
| City: | Ottawa |
This 2019 Hyundai Elantra Essential Automatic delivers dependable performance, impressive fuel economy, and comfortable everyday driving with only 74,250 km. With its sleek sedan styling, spacious interior, and user-friendly technology, the Elantra contin
.....Read MoreLire la suite2019 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! WON'T LAST LONG!!!
| Price: | $17,688 |
| Surgenor Price: | $16,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,753 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26488A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! WON'T LAST LONG!!!
| Surgenor Price: | $17,000 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:102,763 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B260166A |
| City: | Gatineau |
Découvrez le Kia Sportage 2019 dans une couleur magnifique avec une transmission intégrale, offrant une excellente maniabilité et contrôle sur toutes les surfaces. Ce VUS est conçu pour offrir une expérience de conduite confortable et élégante à vous et vos passagers.
.....Read MoreLire la suite2019 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $21,343 |
| Surgenor Price: | $19,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,453 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R28139A |
| City: | Ottawa |
The 2019 Cadillac XT4 AWD Luxury in pristine white, equipped with an automatic transmission and all-wheel drive, offers an unrivaled blend of capability and sophistication. This versatile SUV ensures smooth handling, making every journey a pleasure.
With its stylish
.....Read MoreLire la suite2019 Subaru Legacy 2.5i Limited w/EyeSight Package (CVT) 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $24,588 |
| Surgenor Price: | $21,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:77,760 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26028B |
| City: | Ottawa |
The 2019 Subaru Legacy Limited, in its striking blue hue and equipped with all-wheel drive, offers outstanding handling and control on any road. This sedan combines elegance and functionality, perfect for both city driving and long road trips.
With its stylish exter
.....Read MoreLire la suite2019 Honda CR-V EX 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:124,094 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B260219A |
| City: | Gatineau |
Découvrez le Honda CR-V EX Traction Intégrale 2019, un superbe VUS d'une couleur élégante prêt à répondre à tous vos besoins de conduite avec sa transmission automatique jumelée à un système de traction intégrale. Ce crossover assure une conduite fluide et maîtrisée,
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





