Used Volkswagen for Sale in Ottawa
2015 Volkswagen Golf GTI 5-Door Performance (DSG) 4dr Hatchback
2 SETS OF WHEELS! ONE OF A KIND!!
| Price: | $17,888 |
| Surgenor Price: | $16,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,000 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S25970A |
| City: | Ottawa |
2 SETS OF WHEELS! ONE OF A KIND!!
2023 Volkswagen Tiguan Highline R-Line 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $30,988 |
| Surgenor Price: | $29,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,975 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26400A |
| City: | Ottawa |
2025 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
NO ACCIDENTS! PRICED WAY BELOW MARKET AVERAGE!!
| Price: | $49,588 |
| Surgenor Price: | $48,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:42,560 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26453A |
| City: | Ottawa |
NO ACCIDENTS! PRICED WAY BELOW MARKET AVERAGE!!
Loading More Vehicles ...




