Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Ottawa
2012 Audi A4 2.0T (M6) (No Longer Orderable) 4dr All-Wheel Drive quattro Sedan
VEHICLE IS SOLD AS-TRADED!
| Surgenor Price: | $4,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:198,196 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S251031B |
| City: | Ottawa |
VEHICLE IS SOLD AS-TRADED!
2015 Hyundai Elantra GLS (A6) 4dr Sedan
VEHICLE SOLD AS-TRADED!!!
| Surgenor Price: | $5,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:196,686 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S26594A |
| City: | Ottawa |
VEHICLE SOLD AS-TRADED!!!
2017 Ford Escape Titanium 4dr 4x4
VEHICLE SOLD AS-TRADED!
| Surgenor Price: | $6,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:205,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S25994B |
| City: | Ottawa |
VEHICLE SOLD AS-TRADED!
2020 Hyundai Venue ESSENTIAL 4dr Front-Wheel Drive
VEHICLE SOLD AS-TRADED!!
| Surgenor Price: | $8,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:174,979 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S26595A |
| City: | Ottawa |
VEHICLE SOLD AS-TRADED!!
| Price: | $11,888 |
| Surgenor Price: | $10,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:154,237 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S26566A |
| City: | Ottawa |
2021 Hyundai Kona 2.0L Essential 4dr Front-Wheel Drive
| Surgenor Price: | $11,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,827 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P41867 |
| City: | Ottawa |
2019 Hyundai Veloster 2.0 GL (M6) 3dr Hatchback
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
| Price: | $13,788 |
| Surgenor Price: | $12,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,101 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S25928A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
2016 Jeep Cherokee North 4dr 4x4
NO ACCIDENTS! LOW MILEAGE!! WON'T LAST LONG!!!
| Price: | $15,788 |
| Surgenor Price: | $14,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,238 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S26156A |
| City: | Ottawa |
NO ACCIDENTS! LOW MILEAGE!! WON'T LAST LONG!!!
2019 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! WON'T LAST LONG!!!
| Price: | $17,788 |
| Surgenor Price: | $16,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,753 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26488A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! WON'T LAST LONG!!!
Loading More Vehicles ...










