Used Hyundai Tucson for Sale in Ottawa
2017 Hyundai Tucson SE 2.0 4dr All-Wheel Drive
| Surgenor Price: | $13,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:122,130 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B260262A |
| City: | Gatineau |
Découvrez le Hyundai Tucson SE 2017, paré d'une teinte sophistiquée et équipé de capacités de traction intégrale avancées, conçu pour une maniabilité sans effort sur diverses surfaces. Ce VUS allie puissance et élégance, arborant un moteur 2,0 L performant avec une tr
.....Read MoreLire la suite2017 Hyundai Tucson SE 2.0 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO CCIDENTS!! PRICED TO SELL!!!
| Price: | $14,888 |
| Surgenor Price: | $13,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:145,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26534A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO CCIDENTS!! PRICED TO SELL!!!
2021 Hyundai Tucson Preferred w/Sun & Leather Package 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! LEATHER AND SUNROOF!!!
| Price: | $20,888 |
| Surgenor Price: | $19,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:131,211 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Maroon |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26353A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! LEATHER AND SUNROOF!!!
2023 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! WON'T LAST LONG!!!
| Price: | $26,988 |
| Surgenor Price: | $25,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,418 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26289A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! WON'T LAST LONG!!!
2026 Hyundai Tucson Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
| Surgenor Price: | $42,040 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,300 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26063 |
| City: | Ottawa |
Loading More Vehicles ...







