Used Hyundai for Sale in Ottawa
2022 Hyundai Santa Cruz Preferred w/Trend Package All-Wheel Drive
| Price: | $31,998 |
| Surgenor Price: | $30,496 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,998 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R27994A |
| City: | Ottawa |
The 2022 Hyundai Santa Cruz Preferred AWD in Tan is crafted for those who value both performance and style. This versatile truck is equipped with an AWD drivetrain and smooth automatic transmission, ensuring a stable and controlled drive on all your journeys.
The ex
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Santa Cruz Preferred All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! 2 SETS OF WHEELS!!!
| Price: | $31,888 |
| Surgenor Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,100 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26496A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! 2 SETS OF WHEELS!!!
2022 Hyundai Santa Cruz Ultimate All-Wheel Drive
| Price: | $32,888 |
| Surgenor Price: | $31,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,006 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R28360A |
| City: | Ottawa |
The 2022 Hyundai Santa Cruz Ultimate AWD in a commanding shade awaits its next adventure. With its All-Wheel Drive system, it promises exceptional handling and stability whether you're navigating city streets or exploring off the beaten path.
From its robust tru
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Santa Cruz Trend All-Wheel Drive
Truck Utility. SUV Comfort
| Surgenor Price: | $33,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,122 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260411A |
| City: | Ottawa |
Versatile, stylish, and unlike anything else on the road, this 2023 Hyundai Santa Cruz Trend AWD blends the practicality of a pickup with the comfort and technology of an SUV. With just over 40,000 km, it offers excellent value in a unique and highly capable package.
<.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Santa Cruz Preferred All-Wheel Drive
NO ACCIDENTS! EX-DAILY RENTAL!! HIGHLY DESIRABLE!!!
| Price: | $39,988 |
| Surgenor Price: | $38,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,910 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P41849 |
| City: | Ottawa |
NO ACCIDENTS! EX-DAILY RENTAL!! HIGHLY DESIRABLE!!!
Loading More Vehicles ...






