Used Hyundai Elantra for Sale in Ottawa
2015 Hyundai Elantra GLS (A6) 4dr Sedan
VEHICLE SOLD AS-TRADED!!!
| Surgenor Price: | $5,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:196,686 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S26594A |
| City: | Ottawa |
VEHICLE SOLD AS-TRADED!!!
2019 Hyundai Elantra ESSENTIAL (A6) 4dr Sedan
Automatic | Fuel Efficient | Low Kilometres | Great First Car
| Surgenor Price: | $14,997 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,100 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260147A |
| City: | Ottawa |
This 2019 Hyundai Elantra Essential Automatic delivers dependable performance, impressive fuel economy, and comfortable everyday driving with only 74,250 km. With its sleek sedan styling, spacious interior, and user-friendly technology, the Elantra contin
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
GREAT FIRST CAR! EXTENDED WARRANTY AVAILABLE FOR UP TO 200,000KMS!!
| Price: | $17,877 |
| Surgenor Price: | $16,877 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:124,258 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S25413A |
| City: | Ottawa |
GREAT FIRST CAR! EXTENDED WARRANTY AVAILABLE FOR UP TO 200,000KMS!!
2023 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
NO ACCIDENTS! GREAT FIRST CAR!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
| Price: | $19,577 |
| Surgenor Price: | $18,577 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:98,282 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S25941A |
| City: | Ottawa |
NO ACCIDENTS! GREAT FIRST CAR!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
2023 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Surgenor Price: | $22,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,618 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W6125 |
| City: | Gatineau |
La Hyundai Elantra Privilégié 2023 dans une teinte audacieuse et avec une transmission avant est idéale pour ceux qui recherchent l'efficacité et l'agilité sur la route. En tant que berline compacte, elle arbore une silhouette élégante qui marie performance dynami
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




