Used GMC for Sale in Ottawa
2023 GMC Terrain AT4 All-Wheel Drive
| Price: | $29,998 |
| Surgenor Price: | $28,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,002 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R28473A |
| City: | Ottawa |
The 2023 GMC Terrain AT4 in a striking gray exterior with an AWD drivetrain is a capable and versatile SUV that promises exceptional handling on any road. Its robust performance is complemented by the rugged styling of the AT4 trim, which includes the distinctive Sterling
.....Read MoreLire la suite2024 GMC Terrain AT4 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,288 |
| Surgenor Price: | $30,308 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,669 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26055A |
| City: | Ottawa |
The 2024 GMC Terrain AWD AT4 in an elegant White finish is a sophisticated SUV designed to handle any road with confidence and style. Its AWD drivetrain ensures superb traction and stability under various driving conditions.
Stepping into the Terrain, you'll fin
.....Read MoreLire la suite2022 GMC Acadia Denali All-Wheel Drive
Denali AWD | Panoramic Roof | HUD | Adaptive Cruise | Bose Audio
| Surgenor Price: | $41,979 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:58,258 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260146A |
| City: | Ottawa |
This 2022 GMC Acadia Denali AWD combines premium comfort, advanced safety, and versatile SUV practicality with only 58,000 km. Finished in elegant White Frost Tricoat with a refined Dark Galvanized and Light Shale interior.....Read MoreLire la suite
2026 GMC Yukon Elevation 4dr 4x4
Diesel Strength. Everyday Comfort
| Surgenor Price: | $111,269 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260276 |
| City: | Ottawa |
Experience premium capability and efficiency in this 2026 GMC Yukon SLT 4WD, finished in Onyx Black with a refined Jet Black interior. Equipped with the powerful and efficient 3.0L Duramax Turbo-Diesel engine and 10-speed automatic transmission, this Yukon delivers impres
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





