Used Chevrolet Traverse for Sale in Ottawa
2017 Chevrolet Traverse 1LT LT All-Wheel Drive
| Surgenor Price: | $18,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,820 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B260049A |
| City: | Gatineau |
Découvrez le Chevrolet Traverse LT 2017 dans un élégant bleu, parfaitement conçu avec une transmission intégrale pour une maniabilité fiable dans toutes les conditions. Ce VUS offre à la fois style et qualité pour les familles aventureuses d'aujourd'hui.
L
.....Read MoreLire la suite2023 Chevrolet Traverse LT Cloth All-Wheel Drive
Midnight Edition - Room for eight. Style for you
| Surgenor Price: | $37,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,238 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260440A |
| City: | Ottawa |
This 2023 Chevrolet Traverse LT AWD delivers space, style, and everyday versatility—now available with just 70,300 km. Finished in Mosaic Black Metallic with the striking Midnight Edition package, this Traverse stands out with blacked-out accents, gloss black wheels, and
.....Read MoreLire la suite2025 Chevrolet Traverse LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,998 |
| Surgenor Price: | $48,866 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:21,594 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26008A |
| City: | Ottawa |
Get ready to hit the road in the stunning 2025 Chevrolet Traverse AWD 4dr LT. With its pristine white exterior and all-wheel-drive capability, this SUV promises a commanding and confident drive.
Step inside to find a well-appointed interior, featuring heated seats f
.....Read MoreLire la suite2025 Chevrolet Traverse LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,788 |
| Surgenor Price: | $49,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,970 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26064A |
| City: | Ottawa |
Introducing the 2025 Chevrolet Traverse LT in a pristine white finish, designed for those who crave the confidence of all-wheel drive handling. This SUV is made to impress with its sturdy build and versatile design.
Step into a spacious interior, adorned in elegant
.....Read MoreLire la suite2026 Chevrolet Traverse RS 4dr All-Wheel Drive
| Surgenor Price: | $70,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:8,960 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260243 |
| City: | Ottawa |
Loading More Vehicles ...






