Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Ottawa
2023 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
NO ACCIDENTS! GREAT FIRST CAR!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
| Price: | $19,577 |
| Surgenor Price: | $18,577 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:98,282 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S25941A |
| City: | Ottawa |
NO ACCIDENTS! GREAT FIRST CAR!! LOW PAYMENTS AVAILABLE!!!
2023 Hyundai Venue Preferred 4dr Front-Wheel Drive
SAVE THOUSANDS FROM NEW! ONE OWNER!! NO ACCIDENTS!!!
| Price: | $20,788 |
| Surgenor Price: | $19,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,204 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P41853 |
| City: | Ottawa |
SAVE THOUSANDS FROM NEW! ONE OWNER!! NO ACCIDENTS!!!
2023 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Surgenor Price: | $22,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,618 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W6125 |
| City: | Gatineau |
La Hyundai Elantra Privilégié 2023 dans une teinte audacieuse et avec une transmission avant est idéale pour ceux qui recherchent l'efficacité et l'agilité sur la route. En tant que berline compacte, elle arbore une silhouette élégante qui marie performance dynami
.....Read MoreLire la suite2023 Chevrolet Equinox LT Front-Wheel Drive
| Price: | $23,888 |
| Surgenor Price: | $22,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,790 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | R28474A |
| City: | Ottawa |
Introducing the 2023 Chevrolet Equinox LT in a striking gray with FWD drivetrain. This SUV offers exceptional handling for your everyday adventures.
With its Sterling Grey Metallic exterior and Jet Black premium cloth interior, the Equinox LT stands out with stylish
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Escape PHEV 4dr Front-Wheel Drive
| Surgenor Price: | $25,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,290 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W6079 |
| City: | Gatineau |
Le Ford Escape VHR TA 2023, dans une magnifique teinte bleue, est un VUS à traction avant qui offre une conduite fluide grâce à sa transmission automatique. Son design raffiné et sa couleur vibrante ne manqueront pas d'attirer l'attention partout où vous irez.
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Kona 2.0L Preferred Sun & Leather Package 4dr All-Wheel Drive
NO ACCIDENTS! GREAT ON GAS!! BLACK ALLOY WHEELS!!!
| Price: | $26,588 |
| Surgenor Price: | $25,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,774 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P41857 |
| City: | Ottawa |
NO ACCIDENTS! GREAT ON GAS!! BLACK ALLOY WHEELS!!!
2023 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
| Price: | $27,998 |
| Surgenor Price: | $26,997 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,898 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26080A |
| City: | Ottawa |
Experience the elegance of the 2023 Buick Envision Essence, featuring a sophisticated black exterior combined with a robust AWD drivetrain for confident handling on any road. This SUV exudes class with its sleek lines and modern design, highlighted by alloy wheels and hea
.....Read MoreLire la suite2023 GMC Terrain AT4 All-Wheel Drive
| Price: | $29,998 |
| Surgenor Price: | $28,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,002 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R28473A |
| City: | Ottawa |
The 2023 GMC Terrain AT4 in a striking gray exterior with an AWD drivetrain is a capable and versatile SUV that promises exceptional handling on any road. Its robust performance is complemented by the rugged styling of the AT4 trim, which includes the distinctive Sterling
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Santa Cruz Preferred All-Wheel Drive
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! 2 SETS OF WHEELS!!!
| Price: | $30,988 |
| Surgenor Price: | $29,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,100 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26496A |
| City: | Ottawa |
ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! 2 SETS OF WHEELS!!!
Loading More Vehicles ...









